Dom ProduktySprzęt do testowania tworzyw sztucznych

Maszyna do testowania ciśnienia hydrostatycznego rur z tworzyw sztucznych 3 stacje z 20Mpa

Orzecznictwo
Chiny Dongguan Liyi Environmental Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Liyi Environmental Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Otrzymaliśmy maszyny wczoraj! Wspaniale było pracować z wami! W załączeniu list z podziękowaniami dla Ciebie i Twojego szefa, który został podpisany przez mojego CEO.

—— Барабан Григорий

Dobrze spoglądaliśmy na glossmeter i lubimy to, co widzimy. Wyniki są zbliżone do kalibracji specyfikacji. Kochamy to.

—— Dave Brewer

Otrzymaliśmy maszynę, dziękuję za cierpliwość ze mną w tym czasie, jeszcze jej nie używam, ale jestem pewien, że będzie w porządku.

—— Jose Zikasky

Uwielbiam twoją obsługę klienta, szybką reakcję i bycie rozważnym przez cały czas. Maszyna dostarczona na czas. Dziękuję Ci.

—— Elizebath Roberts

Im Online Czat teraz

Maszyna do testowania ciśnienia hydrostatycznego rur z tworzyw sztucznych 3 stacje z 20Mpa

Maszyna do testowania ciśnienia hydrostatycznego rur z tworzyw sztucznych 3 stacje z 20Mpa
Plastic Pipe Hydrostatic Pressure Testing Machine 3 stations with 20Mpa
Maszyna do testowania ciśnienia hydrostatycznego rur z tworzyw sztucznych 3 stacje z 20Mpa Maszyna do testowania ciśnienia hydrostatycznego rur z tworzyw sztucznych 3 stacje z 20Mpa Maszyna do testowania ciśnienia hydrostatycznego rur z tworzyw sztucznych 3 stacje z 20Mpa

Duży Obraz :  Maszyna do testowania ciśnienia hydrostatycznego rur z tworzyw sztucznych 3 stacje z 20Mpa

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: LIYI
Orzecznictwo: ISO , CE
Numer modelu: LY-3088
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: US$1999~9999
Szczegóły pakowania: eksportuj skrzynkę z drewna
Czas dostawy: 5-15 dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100set miesięcznie

Maszyna do testowania ciśnienia hydrostatycznego rur z tworzyw sztucznych 3 stacje z 20Mpa

Opis
Zakres ciśnienia: 0 ~ 10MPa (można dostosować) zakres kontroli skrzynki wodnej: RT ~ 95 ° C
Rozdzielczość ciśnienia: 0,001Mpa Dokładność kontroli temperatury: 0,5 ° C
Zakres czasowy: 0 ~ 9999,59 godzin Dokładność pomiaru czasu: 0,1%
Stacje testowe: Co najwyżej 50 dróg dla jednej maszyny Zasilacz: AC220 V.
Zakres rur testowych: każdy rozmiar można dostosować Stacja: 3)
High Light:

impact test equipment

,

material testing machine

 

Precyzyjny sprzęt do testowania tworzyw sztucznych, maszyna do testowania ciśnienia hydrostatycznego rur z tworzyw sztucznych

 

 

Przegląd produktów
Maszyna do testowania ciśnienia hydrostatycznego rur z tworzyw sztucznych ma ładny wygląd, gładką konstrukcję, wysoką precyzję i stabilność, a także jest łatwa w obsłudze, jest niezbędną maszyną testującą dla działów kontroli jakości różnego rodzaju instytutów badawczych i producentów rur.

 

 

Zgodne normy: ISO1167, ISO9080, EN921, ASTMD1598, ASTMD1599 ISO13479

 

 

Wprowadzenie do wydajności:
1), Maszyna do badania ciśnienia hydrostatycznego w rurach z tworzywa sztucznego Każda droga ma „jednostkę sterującą mikrokomputerem” (prawdziwa kontrola odgałęzienia - zapobiegaj wpływaniu na wszystkie drogi, jeśli używasz zestawu systemu kontrolującego wiele dróg i masz problemy - teraz niektóre przyrządy używają zestawu steruje wieloma drogami), aby mieć kontrolę mikrokomputera, a parametry takie jak ciśnienie, dokładność, czas drogi można ustawić i kontrolować niezależnie w przypadku wyłączenia komputera systemu wysokiego położenia, ciśnienie wyświetlania w czasie rzeczywistym, czas, stan (osiem ) i zapisz każdy parametr (w przypadku utraty danych o ciśnieniu, gdy komputer systemowy jest wyłączony - teraz dla niektórych przyrządów, gdy komputer jest w trybie offline, nie będzie żadnych danych, dlatego testy wykonane w tym okresie są daremne);jednocześnie oceniaj stan testu 8, tj. wzrost ciśnienia, uzupełnienie ciśnienia, dekompresję, nadciśnienie, pracę, wykończenie, wyciek i pęknięcie, automatyczne rozróżnianie parametrów czasu, takich jak „efektywny czas testu”, „czas nieefektywny”, „pozostały czas”. W międzyczasie automatycznie dostosuj zależność między „ustawionym czasem” i „efektywnym czasem”, włącz zatrzymanie testu automatycznie, gdy „efektywny czas” osiągnie „ustawiony czas” (w przypadku, gdy system w „czasie błędu” i „nieskutecznym czasie” zatrzyma się przed osiąga czas w nocy i w święta).

 

2).Zawór magnetyczny, każda droga ma dwa odgałęzienia.Dzięki zaawansowanej metodzie synchronizacji ciśnienia z Niemcami i Danią, elektrozawór zwiększający ciśnienie i uzupełniający może odpowiednio zmieniać częstotliwość i czas pracy zgodnie z programem i testem, dzięki czemu można uzyskać szybkie i dokładne uzupełnienie ciśnienia dla próbki PE o dużym kalibrze.Dzięki temu przyrząd może być szeroko stosowany (rura PE r20-r630) i ma wysoką dokładność regulacji ciśnienia (powyżej ± 1%, maksimum może osiągnąć ± 0,001Mpa)

 

3).Zestaw stacji ciśnienia wody importowany z Danii jest lepszy od domowej pompy do testowania ciśnienia wody i pompy wodnej z napędem gazowym (używaj gazu do napędzania wody), wyposażonych przez niektórych producentów, które mają duży przepływ i dobrą wydajność, a także dłuższą żywotność i niski poziom hałasu , a pompa powietrza nie jest wymagana.

 

4).Maszyna do testowania ciśnienia hydrostatycznego rur z tworzyw sztucznych Każda droga ma bardzo precyzyjny czujnik z działu kosmicznego, który gwarantuje rozdzielczość 0,001Mpa, a najwyższa dokładność prasy może osiągnąć ustawioną wartość ± 0,001Mpa.

 

5).Maszyna do hydrostatycznego badania ciśnienia w rurach z tworzyw sztucznych Każda droga ma również wiele zaworów regulujących jednokierunkowe rury.

 

6).Wieloliniowy wyświetlacz cyfrowy Ekran LCD, komunikacja z wieloma pamięcią masową (w tym pamięć dyskowa U), bardziej rozbudowany protokół, dzięki czemu może komunikować się z komputerem, sterownikiem PLC, ekranem dotykowym i wieloma innymi terminalami wyświetlającymi.

 

7).zestaw markowego komputera

 

 

Parametr techniczny
1, zakres ciśnienia głównego silnika: 0 ~ 10 MPa (wyreguluj losowo)
2, zakres kontroli skrzynki wodnej: temperatura pokojowa ~ 95 ℃
3, rozdzielczość ciśnienia głównego silnika: 0,001 MPa
4, dokładność kontroli temperatury w skrzynce wodnej: ± 0,5 ℃.
5, stały zakres ciśnienia głównego silnika: <+ 2%, - 1% ustawionej wartości
6, równomierność temperatury w skrzyni wodnej: ± 0,5 ℃.
7, stała dokładność ciśnienia głównego silnika: nie mniej niż ± 1%
8, rozdzielczość temperatury skrzynki wodnej: 0,1 ℃.
9, zakres czasu: 0 ~ 9999,59 godzin
10, dokładność pomiaru czasu: ≤0,1%
11, skrzynia wodna jest wyposażona w zabezpieczenie przeciwzwarciowe, materiał jest ze stali nierdzewnej
12, grubość warstwy izolacyjnej skrzyni wodnej: grubsza niż 83 mm, cieńsza niż 95 mm
13, stacje testowe: maksymalnie 50 dróg dla jednej maszyny
14, zasilanie systemu kontroli ciśnienia: AC220V, 1,5 kW
15, zasilanie systemu kontroli temperatury: AC380V, 18kw

 

 

Specyfikacje zacisków rurowych: (Wszystkie rozmiary można dostosować)

Specyfikacja

Jednostka

re25

zestaw

re32

zestaw

re40

zestaw

re50

zestaw

re63

zestaw

re75

zestaw

re90

zestaw

re110

zestaw

re125

zestaw

re160

zestaw

re200

zestaw

 

 

Produkty powiązane
informacje o firmie

Guangdong LIYI Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem zorientowanym na produkcję z wykorzystaniem wysokiej technologii, które specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży wszelkiego rodzaju urządzeń środowiskowych.Nasza firma dysponuje zaawansowaną technologią, doświadczonym personelem technicznym i wydajnym personelem serwisowym, dobrym zarządzaniem jakością i doskonałym systemem obsługi posprzedażnej.

Nasza firma produkuje głównie symulowane testery środowiskowe, testery tworzyw sztucznych i gumy itp. We wszelkiego rodzaju branżach testowania materiałów.Baza produkcyjna znajduje się w krajowym centrum produkcyjnym Dongguan w prowincji Guangdong w Chinach.Aby lepiej obsługiwać naszych klientów pod względem redukcji kosztów i wczesnej dostawy, w 2005 roku otworzyliśmy biuro w Kunshan, w prowincji Jiangsu, zajmujące się marketingiem i obsługą w Chinach Wschodnich.

Liyi obsługuje klientów z ponad 150 krajów i regionów.W międzyczasie jesteśmy zobowiązani do współpracy z różnymi dealerami w różnych krajach i regionach, aby oferować lepszą obsługę. Naszą misją jest pomaganie każdemu klientowi w tworzeniu laboratoriów testowych w celu zapewnienia jakości ich produktów.

Nasza firma będzie się nadal rozwijać, wprowadzać innowacje i zachować wiarę.Łączymy się z międzynarodowymi standardami testowania i specyficznymi wymaganiami klientów, które mogą ustanowić nowy sztandar w chińskim przemyśle testowym.

Plastic Pipe Hydrostatic Pressure Burst Testing Machine

Nasze Usługi

Podczas całego procesu biznesowego oferujemy usługę sprzedaży konsultacyjnej.

 

1) Proces zapytania klienta:

Omawiając wymagania testowe i szczegóły techniczne, zasugerował klientowi odpowiednie produkty do potwierdzenia.Następnie podaj najbardziej odpowiednią cenę zgodnie z wymaganiami klienta.

2) Proces dostosowywania specyfikacji:

Rysunki związane z rysunkami w celu potwierdzenia z klientem niestandardowych wymagań.Zaoferuj zdjęcia referencyjne, aby pokazać wygląd produktów.Następnie potwierdź ostateczne rozwiązanie i potwierdź ostateczną cenę z klientem.

3) Proces zamówienia:

Poniżej oferujemy:

Zaakceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, HKD, CNY
Akceptowany rodzaj płatności: T / T, L / C, karta kredytowa, PayPal, Western Union, gotówka, Escrow
Najbliższy port: Shenzhen, Guangzhou, Szanghaj, Qingdao, Tianjing lub rquired

4) Proces produkcji i dostawy:

Wyprodukujemy maszyny zgodnie z potwierdzonymi wymaganiami PO.Oferowanie zdjęć pokazujących proces produkcji.

Po zakończeniu produkcji zaoferuj klientowi zdjęcia do ponownego potwierdzenia na maszynie.Następnie wykonaj własną kalibrację fabryczną lub kalibrację innej firmy (zgodnie z wymaganiami klienta).Sprawdź i przetestuj wszystkie szczegóły, a następnie zorganizuj pakowanie.

Dostarcz produkty w potwierdzonym czasie wysyłki i poinformuj klienta.

5) Usługi instalacyjne i posprzedażowe:

Definiuje instalację tych produktów w terenie i zapewnienie wsparcia posprzedażowego.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Liyi Environmental Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Victoria Li

Tel: +8613929216856

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)